Każda szanująca się firma wie doskonale, jak ważne jest utrzymywanie poprawnych relacji ze stałymi klientami. Aby zachęcić ich do skorzystania w przyszłości również z usług danej firmy, warto zadbać o to, by poczuli się docenieni. Z tego względu można im na przykład wręczyć okolicznościowy podarunek z okazji świąt Bożego Narodzenia.

Każda okazja do zareklamowania swojej firmy jest dobra, dlatego bardzo często w takich podarunkach znajdują się różnego rodzaju gadżety reklamowe - najczęściej są to długopisy reklamowe, alkohole z logo firmy i tym podobne.

Zawsze trzeba jednak pamiętać, aby nie urazić takiego ważnego klienta wręczeniem mu na przykład zwykłych plastikowych długopisów reklamowych. Dla takich klientów produkuje się zazwyczaj ekskluzywne długopisy reklamowe takich firm jak Aurora czy Waterman.

Co jednak zrobić, gdy fundusze firmy nie wystarczają na zamówienie aż tak ekskluzywnych długopisów reklamowych? Warto przyjrzeć się na przykład marce Cerruti. Firma ta produkuje długopisy dobrej jakości, które są sprzedawane w rozsądnych cenach. Dzięki wyborowi marki Cerruti możemy cieszyć się zarówno jakością jak i stosunkowo niską ceną długopisów reklamowych.