Wielu z nas, korzystając z długopisów reklamowych i wszystkich innych doświadcza problemu z tym, prze przybór do pisania często się gubi i nie ma go nigdy wtedy, gdy jest potrzeby. Problem ten jednak jest do rozwiązania, ponieważ producenci coraz chętniej oferują nam profesjonalne długopisy reklamowe z magnesem, a więc takie, które przypiąć można np. do metalowej tablicy, czy też do lodówki. To rozwiązanie komfortowe z wielu powodów i warto mu się przyjrzeć bliżej.

Konstrukcja długopisu reklamowego z magnesem nie odbiega od normy - wykonywany jest on standardowo - w zależności od preferencji. Może więc być prosty i jednoelementowy, może posiadać zatyczkę, czy też przycisk. Kluczem do sukcesu jest lekkie spłaszczenie jednej ze stron obudowy i wmontowanie w nią magnesu - dzięki niemu długopis z łatwością można na różne sposoby przyczepić. Taki długopis nie jest ani cięższy, ani też mniej komfortowy w użytkowaniu, niż zwykłe.

Jak zatem widać, długopisy reklamowe z magnesem to bardzo dobry pomysł - szczególnie, jeśli planujemy je wykorzystać do celów marketingowych. W takim przypadku bowiem, szansa na uzyskanie zadowalających wyników, jak chodzi o efekt promocyjny jest bardzo duża.