Kosztowne, wartościowe artykuły trudno poddają się reklamie, co wiąże się z ich ceną. Produkty powszechnie stosowane i często kupowane mają większą szansę dotarcia do konsumenta poprzez reklamę. Najzwyklejsze promocje podstawowych artykułów w supermarketach wzbudzają duże zainteresowanie.

Takiej sytuacji nie będzie w przypadku drogiego, chociaż wartościowego wyrobu. Można pokusić się wówczas o kosztowniejszy manewr marketingowy. Zamiast na gratisowe gadżety przeznaczać tanie długopisy reklamowe z nadrukiem, można zakupić dużo droższe długopisy firmowe Aurora.

Oczywiście akcja reklamowa nie może odbywać się w supermarkecie czy na ulicy, a długopis nie powinien trafić do przypadkowo przechodzącego przechodnia. Tak drogie upominki można kierować tylko do określonej grupy ludzi, która stanowi obecnie potencjalnego klienta.

Długopisy Aurora w przeciwieństwie do tanich długopisów reklamowych z nadrukiem wykonywane są z bardzo dobrych jakościowo surowców, są pozłacane lub chromowane. Należą do ekskluzywnych i trwałych. Czy jednak stać przeciętnie rozwijającą się firmę na tak efektowny gadżet reklamowy. Zapewne drobni przedsiębiorcy wybiorą niedrogie długopisy reklamowe z nadrukiem.