W jaki sposób zaskoczyć swojego klienta i sprawić, by zapamiętał dane Twojej firmy na dłużej? Podaruj mu nowoczesny, niezwykły i obecnie jeszcze niezbyt popularny długopis z magnesem. Oprócz tego, że wyróżnisz się wśród innych firm, na pewno ucieszysz klienta praktycznym gadżetem. Długopis jest wyposażony w magnes, dzięki któremu można przymocować magnes do lodówki i zawsze mieć pod ręką wtedy, kiedy jest nam potrzebny.

Długopisy reklamowe z magnesem produkowane są w różnych formach i dzięki temu mogą spodobać się różnym grupom odbiorców. Bardziej klasyczne wybiorą osoby dorosłe, natomiast w sprzedaży są także długopisy z magnesem, które przybierają kształt na przykład warzyw. Takie spodobają się zarówno młodzieży jak i dzieciom. Dodatkowo mogą być zabawną ozdobą kuchni.

Element zaskoczenia, który występuje w kontakcie z długopisami reklamowymi wyposażonymi w magnes jest także bardzo cenny w promocji. Zwyczajne długopis mogą niedługo odejść w zapomnienie na rzecz tych z różnorodnymi dodatkami i gadżetami. Oczywiście ogromną rolę odgrywa umieszczone na takim długopisie logo czy nazwa firmy, ponieważ główna rola długopisów reklamowych jest taka, że mają być metodą na promocję firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.