W jaki sposób zaskoczyć swojego klienta i sprawić, by zapamiętał dane Twojej firmy na dłużej? Podaruj mu nowoczesny, niezwykły i obecnie jeszcze niezbyt popularny długopis z magnesem. Oprócz tego, że wyróżnisz się wśród innych firm, na pewno ucieszysz klienta praktycznym gadżetem. Długopis jest wyposażony w magnes, dzięki któremu można przymocować magnes do lodówki i zawsze mieć pod ręką wtedy, kiedy jest nam potrzebny.

Długopisy reklamowe z magnesem produkowane są w różnych formach i dzięki temu mogą spodobać się różnym grupom odbiorców. Bardziej klasyczne wybiorą osoby dorosłe, natomiast w sprzedaży są także długopisy z magnesem, które przybierają kształt na przykład warzyw. Takie spodobają się zarówno młodzieży jak i dzieciom. Dodatkowo mogą być zabawną ozdobą kuchni.

Element zaskoczenia, który występuje w kontakcie z długopisami reklamowymi wyposażonymi w magnes jest także bardzo cenny w promocji. Zwyczajne długopis mogą niedługo odejść w zapomnienie na rzecz tych z różnorodnymi dodatkami i gadżetami. Oczywiście ogromną rolę odgrywa umieszczone na takim długopisie logo czy nazwa firmy, ponieważ główna rola długopisów reklamowych jest taka, że mają być metodą na promocję firmy.